HSTT25-48-Q2 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Alpha Wire
În stoc: 554
Fișă de date
Echivalente parametric
Alpha Wire
În stoc: 58
Fișă de date
3M
În stoc: 0
3M
În stoc: 156
În stoc: 0
TE Connectivity
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,250" (6,35mm) 2 la 1 Roșu 4,00' (1,22m)
HSTT25-48-Q2
Numărul produsului DigiKey
298-13478-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSTT25-48-Q2
Descriere
HEATSHRINK 1/4" X 4' RED
Descriere detaliată
Categorie
Grosime perete recuperat
0,025" (0,64mm)
Caracteristici
Cu rezistență la foc
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C
Tip
Temperatură contractare
90°C
Diametru interior - Furnizat
0,250" (6,35mm)
Diametru interior - Recuperat
0,125" (3,18mm)