FP301-1/4-48"-RED-12 PCS
Numărul produsului DigiKey
3M161325-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FP301-1/4-48"-RED-12 PCS
Descriere
HEATSHRINK 1/4"X4' RED 1=1PC 48"
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,250" (6,35mm) 2 la 1 Roșu 4,00' (1,22m)
Categorie
Grosime perete recuperat
0,025" (0,64mm)
Prod.
Material
Serie
Caracteristici
Cu rezistență la foc, Rezistent la solvenți, Rezistent la despicare
Ambalaj
Vrac
Culoare
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C
Tip
Temperatură contractare
100°C
Raport contractare
Temperatură depozitare/refrigerare
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Lungime
4,00' (1,22m)
Durată de depozitare
120 luni
Diametru interior - Furnizat
0,250" (6,35mm)
Început durată de depozitare
Data fabricației
Diametru interior - Recuperat
0,125" (3,18mm)