HSTT25-48-Q
Numărul produsului DigiKey
298-10415-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSTT25-48-Q
Descriere
HEATSHRINK 1/4" X 4' BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,250" (6,35mm) 2 la 1 Negru 4,00' (1,22m)
Categorie
Grosime perete recuperat
0,025" (0,64mm)
Prod.
Material
Serie
Caracteristici
Cu rezistență la foc, Rezistent la UV
Ambalaj
Vrac
Culoare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C
Tip
Temperatură contractare
90°C
Raport contractare
Temperatură depozitare/refrigerare
Lungime
4,00' (1,22m)
Durată de depozitare
60 luni
Diametru interior - Furnizat
0,250" (6,35mm)
Început durată de depozitare
Data fabricației
Diametru interior - Recuperat
0,125" (3,18mm)