ERZ-V10D681
Numărul produsului DigiKey
P7259-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ERZ-V10D681
Descriere
VARISTOR 680V 3.5KA DISC 12.50MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 12,50mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ERZ-V10D681 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
748 V
Curent - Supratensiune
3.5 kA
Serie
Energie
92J
Ambalaj
Vrac
Activ
Capacitanță la frecvență
170 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
420 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
560 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
612 V
Pachet/cutie
Disc 12,50mm
Tensiune varistor (tipică)
680 V