MOVHE10V420Y
Numărul produsului DigiKey
283-MOVHE10V420Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOVHE10V420Y
Descriere
VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Categorie
Curent - Supratensiune
3.5 kA
Producător
Eaton - Electronics Division
Energie
98J
Ambalaj
Pungă
Capacitanță la frecvență
150 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
420 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
560 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
612 V
Pachet/cutie
Disc 10mm
Tensiune varistor (tipică)
680 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
748 V