ACM2012-361-2P-T002
Numărul produsului DigiKey
445-2210-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2210-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2210-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM2012-361-2P-T002
Descriere
CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 360 Ohms @ 100 MHz 220mA DCR 500mOhm
Modele EDA/CAD
ACM2012-361-2P-T002 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Impedanță la frecvență
360 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
220mA
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm