ERJ-3EKF3011V
Numărul produsului DigiKey
P3.01KHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
P3.01KHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P3.01KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERJ-3EKF3011V
Descriere
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Descriere detaliată
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
ERJ-3EKF3011V Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)