CRCW06033K01FKEA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CRCW06033K01FKEA |
Descriere | RES SMD 3.01K OHM 1% 1/8W 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 3.01 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CRCW06033K01FKEA Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,061" L x 0,033" l (1,55mm x 0,85mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,020" (0,50mm) |