RC0603FR-073K01L
Numărul produsului DigiKey
311-3.01KHRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
311-3.01KHRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-3.01KHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RC0603FR-073K01L
Descriere
RES 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Descriere detaliată
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RC0603FR-073K01L Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)