EEU-HD1E102B | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EEU-HD1E102B |
Descriere | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 31 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | EEU-HD1E102B Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 680 mA @ 120 Hz |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 782 mA @ 100 kHz |
Stare piesă Activ | Spațiu între derivații 0,197" (5,00mm) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,394" diam. (10,00mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) 0,689" (17,50mm) |
Tensiune - Nominală 25 V | Suprafață montaj la suprafață – |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Tip montare |
Durată de funcționare la temp. 2000 ore la 105°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |
Temperatură de funcționare -55°C – 105°C | Număr produs de bază |