EEU-EB1J100SH nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 4.785
Fișă de date
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 5.102
Fișă de date
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
EEU-EB1J100SH
Numărul produsului DigiKey
P19616CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19616TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-EB1J100SH
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
EEU-EB1J100SH Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
30 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
49.5 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C