MAL214278109E3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
În stoc: 12.851
Fișă de date
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2500 ore la 105°C
MAL214278109E3
Numărul produsului DigiKey
MAL214278109E3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
MAL214278109E3
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
81 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Durată de funcționare la temp.
2500 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C