ECQ-E2103KF
Numărul produsului DigiKey
EF2103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECQ-E2103KF
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă – 250V Poliester, Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECQ-E2103KF Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Mărime/Dimensiune
0,406" L x 0,169" l (10,30mm x 4,30mm)
Ambalaj
Vrac
Înălțime - Montat (Max)
0,331" (8,40mm)
Stare piesă
Activ
Terminație
Pini PC
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±10%
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.a.
Valori nominale
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V
Caracteristici
Material dielectric
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C