B32529C3103K000
Numărul produsului DigiKey
495-2527-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32529C3103K000
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 160V 250V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit Radial
Modele EDA/CAD
B32529C3103K000 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,098" l (7,30mm x 2,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
160V
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V