B32529C6103K
Numărul produsului DigiKey
495-2567-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32529C6103K
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 200V 400V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit Radial
Modele EDA/CAD
B32529C6103K Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,118" l (7,20mm x 3,00mm)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
200V
Valoare nominală tensiune - C.c.
400V