B32521C6103K
Numărul produsului DigiKey
495-2442-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32521C6103K
Descriere
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 200V 400V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32521C6103K Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,512" L x 0,157" l (13,00mm x 4,00mm)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
200V
Aplicații
Auto; EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
400V