ECA-1EM101I
Numărul produsului DigiKey
10-ECA-1EM101ICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-ECA-1EM101ITB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1EM101I
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Modele EDA/CAD
ECA-1EM101I Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
180 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
306 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,480" (12,20mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C