ECE-A1EKS101Q
Numărul produsului DigiKey
10-ECE-A1EKS101QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-ECE-A1EKS101QTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECE-A1EKS101Q
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECE-A1EKS101Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
85 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C