EEU-EB1E101SH
Numărul produsului DigiKey
P19603CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19603TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-EB1E101SH
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-EB1E101SH Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
95 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
123.5 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,480" (12,20mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C