ECQ-E2103KF | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | EF2103-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECQ-E2103KF |
Descriere | CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10000 pF Condensator cu peliculă – 250V Poliester, Metalizat Radial |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECQ-E2103KF Modele |
Categorie | Tip montare Orificiu străpuns |
Prod. | Pachet/cutie |
Serie | Mărime/Dimensiune 0,406" L x 0,169" l (10,30mm x 4,30mm) |
Ambalaj Vrac | Înălțime - Montat (Max) 0,331" (8,40mm) |
Stare piesă Activ | Terminație Pini PC |
Capacitanță | Spațiu între derivații 0,295" (7,50mm) |
Toleranță ±10% | Aplicații De uz universal |
Valoare nominală tensiune - C.a. – | Valori nominale – |
Valoare nominală tensiune - C.c. 250V | Caracteristici – |
Material dielectric | Număr produs de bază |
Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |