OD8025-12HB
OD8025-12HB
OD8025-12HB
Numărul produsului DigiKey
1053-1255-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8025-12HB
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 40,0CFM (1,12m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD8025-12HB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.8 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,191lb (86,64g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A
Flux de aer
40,0CFM (1,12m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,150inH2O (37,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C