OD8025-12HB02A
Numărul produsului DigiKey
1053-1417-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8025-12HB02A
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 40,0CFM (1,12m³/min) 3 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD8025-12HB02A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.8 W
Terminație
3 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A
Presiune statică
0,150inH2O (37,3Pa)
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C