OD8025-24HB
Numărul produsului DigiKey
1053-1260-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8025-24HB
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 40,0CFM (1,12m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD8025-24HB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.44 W
Temperatură de funcționare
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,110A
Presiune statică
0,160inH2O (39,8Pa)
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C