OD1238-12HBXJ10A
Numărul produsului DigiKey
1053-1614-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-12HBXJ10A
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 250,0CFM (7,00m³/min) 4 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-12HBXJ10A Modele
Putere (wați)
44.4 W
Terminație
4 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,827lb (375,12g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
3,7A
Flux de aer
250,0CFM (7,00m³/min)
Interval de tensiune
7 – 13,2V c.c.
Presiune statică
1,480inH2O (368,7Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C