MS1238E12B-FHR-2EM
MS1238E12B-FHR-2EM
MS1238E12B-FHR-2EM
Numărul produsului DigiKey
1570-1914-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS1238E12B-FHR-2EM
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 271,1CFM (7,59m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
68,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,667lb (302,55g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
3,40A