MS1238E24B1+6-FHR-2EM
Numărul produsului DigiKey
1570-1917-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS1238E24B1+6-FHR-2EM
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 271,1CFM (7,59m³/min) 4 conductori de sârmă
Terminație
4 conductori de sârmă
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,70A