12038VE-12R-GUE-4
Numărul produsului DigiKey
12-12038VE-12R-GUE-4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
12038VE-12R-GUE-4
Descriere
120X120X38MM, 12VDC, 6,400 RPM,
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 244,0CFM (6,90m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
66,0dB
Prod.
Putere (wați)
38.4 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
4 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, VDE
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
244,0CFM (6,90m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
3,20A
Presiune statică
1,490inH2O (371,1Pa)
Interval de tensiune
10,8 – 12,6V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C