OD1225-12LB
Numărul produsului DigiKey
1053-1127-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1225-12LB
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 70,0CFM (1,96m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD1225-12LB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
2.5 W
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,341lb (154,67g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,200A
Flux de aer
70,0CFM (1,96m³/min)
Interval de tensiune
8 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,150inH2O (37,3Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 35°C