0652C9100-11
Numărul produsului DigiKey
5923-0652C9100-11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0652C9100-11
Descriere
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Vrac
I²t topire
534.29
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, cULus, UKCA
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. x 0,787" L (5,00mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.005 Ohms