OD1225-12HB
OD1225-12HB
OD1225-12HB
Numărul produsului DigiKey
1053-1123-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1225-12HB
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 120,0CFM (3,36m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD1225-12HB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
5.4 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,341lb (154,67g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,450A
Flux de aer
120,0CFM (3,36m³/min)
Interval de tensiune
8 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,240inH2O (59,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C