OA180APL-11-1TB
Numărul produsului DigiKey
1053-1052-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA180APL-11-1TB
Descriere
FAN AXIAL 180X65MM 115VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 180mm L x 180mm Î Sferă 405,0CFM (11,34m³/min) 2 terminale
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OA180APL-11-1TB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
70,0W
Producător
Orion Fans
RPM
RPM 3300
Serie
Terminație
2 terminale
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 180mm L x 180mm Î
Greutate
4lb (1,8kg)
Lățime
65,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
405,0CFM (11,34m³/min)
Interval de tensiune
60 – 130V c.a.
Presiune statică
0,830inH2O (206,7Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C