OA172SAP-22-1TB
Numărul produsului DigiKey
1053-1041-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA172SAP-22-1TB
Descriere
FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 235,0CFM (6,58m³/min) 2 terminale
Modele EDA/CAD
OA172SAP-22-1TB Modele
Putere (wați)
35,00W
RPM
RPM 3200
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Greutate
2,6lb (1,2kg)
Lățime
51,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
235,0CFM (6,58m³/min)
Interval de tensiune
160 – 260V c.a.
Presiune statică
0,700inH2O (174,4Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C