OA172AP-11-1TB
Numărul produsului DigiKey
1053-1029-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA172AP-11-1TB
Descriere
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Rotund - 172mm diam. Sferă 235,0CFM (6,58m³/min) 2 terminale
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OA172AP-11-1TB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
35,00W
Producător
Orion Fans
RPM
RPM 3200
Serie
Terminație
2 terminale
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Rotund - 172mm diam.
Greutate
2,7lb (1,2kg)
Lățime
51,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
235,0CFM (6,58m³/min)
Interval de tensiune
80 – 130V c.a.
Presiune statică
0,700inH2O (174,4Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C