SZMM5Z12VT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 22.614
Fișă de date
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 4.316
Fișă de date
Rohm Semiconductor
În stoc: 874
Diodă Zener 12 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z12VT1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM5Z12VT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM5Z12VT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM5Z12VT1G
Descriere
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZMM5Z12VT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V