SZMM3Z18VT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 23.905
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 605
Central Semiconductor Corp
În stoc: 0
Central Semiconductor Corp
Diodă Zener 18 V 300 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VT1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM3Z18VT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM3Z18VT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM3Z18VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM3Z18VT1G
Descriere
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZMM3Z18VT1G Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
45 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 12.6 V