BZT52-C18S-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-BZT52-C18S-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3757-BZT52-C18S-AU_R1_000A1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3757-BZT52-C18S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52-C18S-AU_R1_000A1
Descriere
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 18 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 14 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
200 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Impedanță (Max) (Zzt)
50 Ohms