NSVR02100HT1G
Numărul produsului DigiKey
488-NSVR02100HT1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NSVR02100HT1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NSVR02100HT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSVR02100HT1G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 200mA Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
4pF la 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
950 mV @ 200 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă