SZBZX84B5V6LT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 2.569
Fișă de date
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Diodă Zener 5.6 V 250 mW ±2% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
SZBZX84B5V6LT1G
Numărul produsului DigiKey
SZBZX84B5V6LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZBZX84B5V6LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZBZX84B5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZBZX84B5V6LT1G
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
50 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZBZX84B5V6LT1G Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms