NX3L4051PW-Q100J
Numărul produsului DigiKey
568-12394-2-ND - Bandă și mosor (TR)
568-12394-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
568-12394-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NX3L4051PW-Q100J
Descriere
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 8:1 750mOhm 16-TSSOP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lățime de bandă -3 dB
15MHz
Producător
NXP USA Inc.
Injecție încărcare
15pC
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
35pF
Stare piesă
Activ
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
10nA
Circuit comutator
Diafonie
-90dB la 100kHz
Circuit multiplexor/Demultiplexor
8:1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Număr de circuite
1
Grad
Automobile
Rezistență stare deschisă (Max)
750mOhm
Calificare
AEC-Q100
Adaptare canal-canal (ΔRon)
70mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
1,4V – 4,3V
Pachet/cutie
16-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)