BZX84C5V6 TR PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-BZX84C5V6TRPBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-BZX84C5V6TRPBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-BZX84C5V6TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C5V6 TR PBFREE
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 350 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms