NXH007F120M3F2PTHG
Numărul produsului DigiKey
5556-NXH007F120M3F2PTHG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NXH007F120M3F2PTHG
Descriere
MOSFET 4N-CH 1200V 149A 34PIM
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 149A (Tc) 353W (Tj) Cu montare pe carcasă 34-PIM (56,7x42,5)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
407nC la 18V
Producător
onsemi
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9090pF la 800V
Ambalaj
Tavă
Putere - Max
353W (Tj)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Grad
Configurație
4 canale N (punte completă)
Calificare
Caracteristică FET
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet/cutie
Modul
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
149A (Tc)
Pachet dispozitiv furnizor
34-PIM (56,7x42,5)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10mOhm la 120A, 18V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
4,4V la 60mA