NSZ5V6V2T5G
Numărul produsului DigiKey
488-NSZ5V6V2T5GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NSZ5V6V2T5GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NSZ5V6V2T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSZ5V6V2T5G
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 200 mW ±2,14% Montare pe suprafață SOD-523
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±2,14%
Pachet/cutie
Putere - Max
200 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V