BZT585B5V6TQ-7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZT585B5V6TQ-7 |
Descriere | DIODE ZENER 5.6V 350MW SOD523 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 5.6 V 350 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1.1 V @ 100 mA |
Prod. | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TJ) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±2% | Pachet/cutie |
Putere - Max 350 mW | Pachet dispozitiv furnizor SOD-523 |
Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms | Număr produs de bază |
Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 2 V |