SZMM5Z5V6ST5G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă Zener 5.6 V 500 mW ±2,14% Montare pe suprafață SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z5V6ST5G
Numărul produsului DigiKey
488-SZMM5Z5V6ST5GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-SZMM5Z5V6ST5GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-SZMM5Z5V6ST5GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM5Z5V6ST5G
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±2,14%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V