MM3Z12VST1G
Numărul produsului DigiKey
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z12VST1G
Descriere
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM3Z12VST1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
300 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms