FSV12100V
Numărul produsului DigiKey
FSV12100VTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FSV12100VCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FSV12100VDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FSV12100V
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO2773
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 12A Montare pe suprafață TO-277-3
Modele EDA/CAD
FSV12100V Modele
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
27.33 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
1124pF la 4V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
12A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
670 mV @ 12 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)