QFSS-026-04.25-L-D-PC4
Numărul produsului DigiKey
SAM11568-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QFSS-026-04.25-L-D-PC4
Descriere
CONN RCPT 52POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 (52 + alimentare 8) Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QFSS-026-04.25-L-D-PC4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Samtec Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Magistrală de împământare (plană), Pini de alimentare (8), Ecranat
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
11mm
Număr de poziţii
60 (52 + alimentare 8)
Înălțime deasupra plăcii
0,278" (7,06mm)
Pas
0,025" (0,64mm)