1SMB24AT3 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
STMicroelectronics
În stoc: 7.044
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
1SMB24AT3
Numărul produsului DigiKey
1SMB24AT3OSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
1SMB24AT3
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
1SMB24AT3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la frecvență
675pF la 1MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W