SMBJ24A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-3140-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3140-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3140-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24A-TR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 16A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ24A-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V