V-15G-3C25-K
V-15G-3C25-K
V-15G-3C25-K
Numărul produsului DigiKey
SW2005-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V-15G-3C25-K
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 250V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPST-NO Cu montare pe carcasă
Forță operare
200gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
50gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPST-NO
Pre-deplasare
0,047" (1,2mm)
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Deplasare diferențial
0,016" (0,4mm)
Valoare nominală curent (Amp)
15A (c.a.), 100mA (c.c.)
Suprareglare
0,040" (1,0mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V
Tip dispozitiv de acționare
Rotund (piston știft)
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)